Kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmet verme misyonuyla hareket eden Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz 28.02.2019 tarihinde Adana PTT Başmüdürlüğü ile kargo, kurye ve posta hizmetlerinde indirim içeren protokol imzalamıştır.

Hizmet Tarifesi

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz 08.07.2019 tarihinde Makine Mühendisleri Odası ile teknik hizmetler ve belgelendirme hizmetlerinde indirim içeren protokol imzalamıştır.

Hizmet Tarifesi

Kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmet verme misyonuyla hareket eden Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzce Sanayicilerimizin ve Çalışanlarının DÜNYAGÖZ Hastanesi’nden göz sağlığı ile ilgili tedavilerde faydalanmaları, DÜNYAGÖZ’e bağlı sağlık kuruluşlarında ayakta ve/veya yatarak teşhis ve tedavi edilmeleri amacıyla tedavi sırasında yapılacak işlemler ile uygulama esaslarının belirlendiği ve ödeme şartlarında indirim içeren 10.07.2019 tarihli protokol 22.07.2020 tarihinde yenilenerek 1 yıl süre ile uzatılmıştır.

Hizmet Tarifesi

Sanayicilerimizin çalışanlara yönelik forklift operatörlüğü eğitimlerinin indirimli olarak verilmesine yönelik 02.05.2019 tarihinde Aktif İş Makineleri ile protokol imzalanmıştır.