Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir Bölgemizi Ziyaret Etti

Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir Bölgemizi Ziyaret Etti

Adana’nın merkez ilçelerinden Yüreğir ilçesinin Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Başkan Kocaispir’i AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ömer Kaya, Yusuf Kara, Nedim Büyüknacar ve Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar karşıladı.

AOSB Bölge Müdürlüğümüzü gezen Kocaispir, bölgemiz hakkında bilgiler aldı. Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, bölgemizde, sanayiye destek sağlamak, ülke ekonomisine değer katmak için hız kesmeden çalışan 500’e yakın işletmenin bulunduğunu, sorunsuz alt-üst yapı, UR-GE projeleri, cazip fırsatlar, ideal lokasyon, en uygun fiyatlı temel üretim giderlerindeki en düşük maliyetle sanayicilerin işini kolaylaştıran bir OSB olarak, yerli ve yabancı yatırımcılar için cazibe merkezi olmayı hedeflediklerini dile getirdi.

AOSB’mizin, kent ihracatının yüzde 60’ını karşıladığını vurgulayan Başkanımız Bekir Sütcü, EFQM Mükemmellik Ödülü, AOSB Akademi ve UR-GE projelerinden de bahsetti.

Samimi ve sıcak ortamda geçen sohbetin ardından Başkanımız Bekir Sütcü, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’e ziyareti için teşekkür ederek, günün anısına, bölgemiz için özel olarak hazırlanmış hat sanatının nadide eserlerinden birini hediye etti.

Yayın Tarihi: 09/12/2019
Görüntüleme: 372