Yönetim Kurulumuzdan Adana Ticaret Borsası’na Kutlama Ziyareti

Yönetim Kurulumuzdan Adana Ticaret Borsası’na Kutlama Ziyareti

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütçü ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Kara, Selahattin Onatça ve Nedim Büyüknacar ile Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin Adana Ticaret Borsası (ATB) seçimlerinde göreve gelen yönetimi ziyaret ederek kutladılar.

Adana Ticaret Borsası’na yapılan ziyarette, başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, ATB Başkanı Şahin Bilgiç, Meclis Başkanı Osman Bağış, ATB Başkan Yardımcısı Sabahattin Yumuşak, YK Üyeleri Hamit Tezcan, Yasin Milli ve Şahin Güneşer ile Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk tarafından konuk edildiler.

Başkanımız Bekir Sütçü, ziyarette yaptığı konuşmada, “Bu seçimler Adanamız için hayırlı ve uğurlu olsun. ATB Yönetimine yeniden seçilen ve yeni görev alan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. ATB, TOBB’da çok iyi temsil edilen bir kurum. Önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de AOSB olarak oda, borsalarla Adana’nın birliği için birlikte görev yapacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Adana’nın sanayisine, ticaretine, tarımına elimizden geldiğince katkı koymaya, birlikte hareket etmeye hazırız” diye konuştu.

AOSB’mizin çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkanımız Bekir Sütcü, AOSB’de yatırımların devam ettiğini, 2018 yılının ilk çeyreğinde %15 büyüme gösterdiklerini, bununda üretimin ve istihdamın arttığının göstergesi olduğu söyledi.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ise, “AOSB ile başlayan seçim sürecini bitirdik. Adana’mıza hayırlı olsun. OSB olarak bizlere verdiğiniz güç ve Adana’ya yakışan tarzda gayretleriniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Önceki dönemde oda, borsa, OSB güzel birliktelik gösterdi. Yeni dönemde de aynı birlikteliği, dayanışmayı sürdürme çabamız eksilmeyecek. Bu birlikteliğe Adana’nın gerçekten ihtiyacı var. Biz ülkemizde faaliyet gösteren 113 Borsa içerisinde; işlem hacmi, verdiği hizmetler ve yaptığı projelerle adından çokça söz ettiren ve ilk sıralarda yer alan borsayız. Adana Ticaret Borsası olarak kendimize yakışır yeni vizyonumuz ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ben Bekir Başkanımın nezdinde tüm arkadaşlarıma nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılı bir dönem geçirmelerini diliyorum” dedi.

Yayın Tarihi: 24/04/2018
Görüntüleme: 439