Valimiz Demirtaş, AOSB Kamu Kampüsümüzde

Valimiz Demirtaş, AOSB Kamu Kampüsümüzde

Valimiz Demirtaş, AOSBmizin yenilikçi hizmetlerinden Kamu Kampüsümüzü ve bazı sanayi kuruluşlarını ziyaret etti, Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü’den bilgi aldı.

Her fırsatta sanayicilerin yanında olan, üretim, istihdam ve ihracatın artması için güç veren Adana Valimiz Mahmut Demirtaş, kamu kurum ve kuruluşlarının Adana Organize Sanayi Bölgemizde (AOSB) faaliyet gösteren sanayicilerimize tek çatı altında hizmet vermesi amacıyla oluşturulan Kamu Kampüsümüzü ziyaret etti. Bazı sanayi kuruluşlarını da gezen Valimiz Demirtaş, AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü’den bilgi alarak, yenilikçi çalışmaları için kutladı.

Vali Demirtaş, AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Başkan Vekilimiz Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Kara, Denetim Kurulu Üyemiz Mustafa Fidan, AOSB Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar ile beraber Kamu Kampüsümüzü gezerek bilgi aldı.

Emniyet, İŞKUR, Gümrük Müdürlüğü, TCDD Taşımacılık, KOSGEB, AOSB Proje Ofisi, Makine Mühendisleri Odası, Çukurova Üniversitesi ve Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi temsilcilik ofisleri, Maki Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile 25 kişilik toplantı salonunun bulunduğu AOSB Kamu Kampüsümüzü hayata geçiren AOSB yöneticilerimizi kutlayan Demirtaş, sanayicilerimizin her zaman yanında olduğuna vurgu yaptı.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Kamu Kampüsü’nde ayrıca Sağlık Bakanlığı 112 Acil hizmetlerinin de yer almasının planlandığı bilgisini verdi.

AOSBmizde faaliyet gösteren sanayicilere tek çatı altında hizmet vermesi amacıyla oluşturulan AOSB Kamu Kampüsümüzdeki tüm birimleri gezerek hayırlı olması temennisinde bulunan Valimiz Demirtaş, “Adana Organize Sanayi Bölgemizin üretim ve istihdam ile birlikte, kent, bölge ve ülke ekonomisinin gelişmesinde çok önemli bir rolü vardır. AOSB Kamu Kampüsü ile birlikte sanayicimize inovasyon ve kolay erişilebilir kamu hizmeti sağlayarak Adana Organize Sanayi Bölgemizi daha da kuvvetli hale getireceğimize inanıyor, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum“diye konuştu.

SANAYİ TESİSLERİNİ GEZDİ

Valimiz Demirtaş, Kamu Kampüsü’ndeki incelemelerinin ardından bölgede faaliyet gösteren Abdioğulları Plastik, CMA Makine ve Dünya Polistren firmalarımızı ziyaret ederek üretimlerine ilişkin bilgi aldı.

Yayın Tarihi: 19/12/2019
Görüntüleme: 268