Vakıfbank Üst Yöneticileri Bölgemizi Ziyaret Etti

Vakıfbank Üst Yöneticileri Bölgemizi Ziyaret Etti

VakıfBank üst düzey yöneticileri, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizi (AOSB) ziyaret ederek, sanayicilere yönelik bankacılık hizmetleri konusunda bilgi verdi.

VakıfBank Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin, Genel Müdür Mehmet Emin Özcan, VakıfBank Grubu ortaklıklarının genel müdürleri ve beraberindeki heyet AOSB Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Kara, Selahattin Onatca, Denetim Kurulu Üyelerimiz Hilal Aksöz ve Mustafa Fidan ile AOSB Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin tarafından konuk edildi.

AOSB Başkanımız Bekir Sütcü, görüşmede; Bölge hakkında bilgi verirken, 450’nin üzerinde işletmenin faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti. Bölgenin 16 milyon metrekarelik alanını daha da genişleteceklerini belirten Başkanımız Sütcü, 35-40 bin kişinin istihdamının sağlandığına dikkat çekerek, “Türkiye şartlarında enerjiden suya, doğalgazdan telekomünikasyona her türlü altyapı yatırımlarını tamamlamış sektörel olarak karma bir yapıya sahibiz” dedi.
 

"SANAYİCİLERİN FAYDASINI GÖRDÜK"

VakıfBank Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin ise sanayicilerle gerçekleştirdikleri görüşmelerin her zaman çok büyük faydasını gördüklerini söyledi. Alptekin, “Dostlarımızla, müşterilerimizle aile ortamı içerisinde bir araya gelip karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Bunun da her zaman olumlu neticelerini aldık” dedi.

Alptekin, sanayicilere bankanın hizmetleri anlatmak, ihtiyaçları yerinde tespit ederek, bu hizmetleriyle ülkeye daha fazla katkı sağlamak niyetinde olduklarını vurguladı. Alptekin, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizin her yönden geliştiğini gördüğünü kaydederek, bundan dolayı AOSB Başkanımız Bekir Sütcü’yü kutladı.
 

"İŞBİRLİKLERİNE İMZA ATMAYI HEDEFLİYORUZ”

VakıfBank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesimize önemli destekler vermeyi planladıklarını belirterek, enerji verimliliğini artırma ile nakit yönetiminde işbirliği yapmak istediklerini söyledi. Özcan, VakıfBank'ın dijital bankacılığa da bundan böyle daha fazla yatırım yaparak kendini bu alanda müşterilerine kabul ettireceğini sözlerine ekledi.

Yayın Tarihi: 26/12/2017
Görüntüleme: 545