TUNALI’DAN BÖLGEMİZE “VERGİ HAFTASI” ZİYARETİ

TUNALI’DAN BÖLGEMİZE “VERGİ HAFTASI” ZİYARETİ

AOSB Başkanımız Sütcü:
“Devletimizin kamusal hizmetleri yerine getirmesi açısından vergi bilinci büyük önem taşıyor”
 
Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, “Vergi Haftası” etkinlikleri kapsamında, AOSB Başkanlığımızı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.
 
ADANA / Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, her yıl 25 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında kutlanan“Vergi Haftası” etkinlikleri kapsamında, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığımızı ziyaret etti.

Tunalı, Bölgemize ziyaretinde, Başkanımız Bekir Sütcü, yönetim kurulu üyelerimiz Nedim Büyüknacar, Yusuf Kara ve Selahattin Onatça ile denetim kurulu üyelerimiz Mustafa Fidan, Hilal Aksöz ve Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar tarafından konuk edildi.
Başkan Tunalı, kamu hizmetlerinin hızlı ve etkin yürütülmesi için gerekli olan finansman kaynağının sağlanmasında vergi gelirlerinin büyük önem taşıdığını belirterek, bu bilincin artırılmasının yanı sıra idare ile mükellef uyumunun sağlanması amacıyla her yıl Vergi Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler ve ziyaretler gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Tunalı, “Bu ziyaretlerimizdeki görüşmelerde aldığımız öneriler ise hizmet kalitemizin yükseltilmesi konusundaki çalışmalarımıza yön veriyor” dedi.
 
AOSB Başkanımız Bekir Sütcü ise, “Devletimizin kamusal hizmetleri yerine getirmesi açısından vergi bilinci büyük önem taşıyor. Bu nedenle vergilerin tam ve zamanında tahsil edilmesi konusunda biz mükellefler olarak üzerimize düşen görevi yapmak zorundayız. Haftanızı yürekten kutluyor, başarılı çalışmalarınızın devamını temenni ediyorum” diye konuştu.

Yayın Tarihi: 05/03/2019
Görüntüleme: 248