TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Bölgemizi Ziyaret Etti

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Bölgemizi Ziyaret Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç’inde aralarında bulunduğu heyet Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyeti AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Selahattin Onatça, Nedim Büyüknacar ve Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar karşıladı.

Türkiye’nin 6’ıncı büyük OSB’si olan AOSB’mizde yürütülen faaliyetler, yapılan yatırımlar, faaliyet gösteren firmalar, sektörel dağılım, ithalat-ihracat verileri gibi konularda bilgi alan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet Başkanlığımızı da gezdi.

Toplantı salonunda yapılan genel bir sunumun ardından, Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Hisarcıklıoğlu’na ziyareti anısına, bölgemiz için özel hazırlanan hatt tablolarından birini hediye etti.

Yayın Tarihi: 24/12/2019
Görüntüleme: 236