Sistema Mutfak’a “Yılın Markası” ödülü

Sistema Mutfak’a “Yılın Markası” ödülü

Refleks gazetesinin bu yıl 6.’sını düzenlediği ‘Lokomotif Ödülleri’ sahiplerini buldu.

Gazete okurları ve jürisinin yaptığı değerlendirme sonunda 12 dalda işadamı ve şirketin ödüllendirildiği organizasyonda Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizde üretim yapan Sistema Mutfak “Yılın Markası” ödülüne layık görüldü.

Adana Hiltonsa Oteli’nde düzenlenen törende Sistema Mutfak Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çalık “Yılın Markası” ödülünü Adana Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ramazan Akyürek’in elinden aldı.

Organizasyonda “Yılın markası” ödülü alan Sistema Mutfak için şu değerlendirme yapıldı: “1994’te Adana’da kurulan firma, geniş bir ürün yelpazesiyle mobilya sektörünün süper liginde öne çıkıyor. Perakende müşterilerine mutfak ve banyo mobilyaları ile ahşap kapı, projeli işlerde ise bir konutun ihtiyaç duyabileceği tüm mobilya ürünlerini üretiyor. 2017 yılında 10 bin metrekare kapalı alana sahip yeni tesisini kurdu. UV teknolojisine sahip boya hattıyla çevreye duyarlı ve katma değeri yüksek ürünler üretmeye başladı. Proje uygulamalarında aylık 75 daire üretim kapasitesini 150 daire olarak revize etti.”

Yayın Tarihi: 30/04/2018
Görüntüleme: 401