SANAYİDE FUTBOL HEYECANI BAŞLADI

SANAYİDE FUTBOL HEYECANI BAŞLADI

AOSB Futbol Turnuvamızda dostluk yarışıyor

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlımızca bu yıl Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu merhum Milli Halterci Naim Süleymanoğlu anısına düzenlenen 6. Geleneksel Futbol Turnuvası’nın ilk hafta maçları oynandı.

Türkiye genelindeki OSB’ler içinde bu büyüklükte düzenlenen tek futbol organizasyonu olan turnuvamızın ilk hafta maçları sporcuların yanı sıra sanayi çalışanları ve ailelerinin geniş katılımı ile gerçekleşti.

Sporun dostluk ve centilmenlik yönü ön planda tutularak sanayicilerimiz ile çalışanlarının kaynaşması ve motivasyonlarının arttırılması hedeflenen organizasyonun ilk karşılaşmaları çekişmeli geçti.

HAFTANIN TAKIMI AOSB BÖLGE BAŞKANLIĞI

Karşılamaların yapıldığı Yüreğir’deki Simeranya Spor Kompleksi’nde ilk hafta oynanan 18 maçta 168 gol atıldı. Rakibini farklı bir skorla yenen AOSB Bölge Başkanlığımız haftanın takımı oldu. En çekişmeli maç ise 3-3 biten Falck İtfaiye-Borşen Boru arasında oynandı. Gol krallığı listesinde ilk sırada 6'şar gol ile Adem Çatan ve Emrah Akdeniz yer aldı. İlk hafta Mosos İnşaat'dan Ömer Taraman, kırmızı kart gören tek oyuncu oldu. Alınan sonuçlara göre ilk hafta A Grubu’nda Zahit Alüminyum, B Grubu’da Amylum Nişasta, C Grubu’nda AOSB Bölge Başkanlığı, D Grubu’nda Güney Çelik Hasır, F Grubu’nda Meltem Kimya, G Grubu’nda Abdioğulları Plastik, H Grubu’nda Kimteks liderlik koltuğuna otururken E Grubu’nda Erkan Teknik Meslek Lisesi ve Kastamonu Entegre rakiplerini aynı skorla yendi.

OYNANAN İLK MAÇLARDA ALINAN SONUÇLAR ŞÖYLE:

A Grubu: Zahit Alüminyum- Jain Sulama : 10- 1, Rayvağ Vağon- Mosos İnşaat: 5-2,

B Grubu: Amylum Nişasta- Davut Panel: 10- 0, Beta Gıda- Tat Nişasta: 3-6

C Grubu: AOSB Bölge Başkanlığı- Esen Plastik : 12-0, Serat Güvenlik- Ulusoy Tekstil : 2-4

D Grubu: Bilici Yatırım- PE-BA :4-3, Güney Çelik Hasır- Netral Elektrik : 13-3,

E GRUBU: Kastamonu Entegre- Sarten Ambalaj :5-1, Erkan Teknik Meslek Lisesi- Ur-Sa Plastik: 5-1

F GRUBU : Meltem Kimya- Ertar Kimya : 7-3, Gps Plastik- Teknopak : 5-3

G GRUBU : Borşen Boru- Falck İtfaiye : 3-3, Tezkim Kimya- Pidok Plastik : 3-11, Abdioğulları Plastik- İlhan Plastik : 12-1

H GRUBU : Oğuz Tekstil- Panas Yapı: 5-3, Elitaş- İnterglass: 2-5, Kimteks- Özgüç Ambalaj: 9-0

Turnuvamızın tüm duyurularını www.aosbfutbolligi.com adresinden takip edebilirsiniz.

 

Yayın Tarihi: 27/02/2018
Görüntüleme: 814