OSB Bölge Müdürümüzü Uğurladık

OSB Bölge Müdürümüzü Uğurladık

Başkanımız Bekir Sütcü, OSB Bölge Müdürü olarak 6,5 yıl hizmet veren Mustafa Keskin’e plaket vererek, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizde, 2012 yılından beri Bölge Müdürü olarak görev yapan Mustafa Keskin’i veda yemeği ile uğurladık.

Bölgemizde 6,5 yıllık hizmet süresinin ardından 30 Kasım 2018 tarihi itibariyle kendi isteği ile bu görevinden ayrılan Mustafa Keskin için Hasan Usta Kebap Salonunda düzenlediğimiz veda yemeğinde duygulu anlar yaşandı.

Gerek iş disiplini, gerekçe çalışma arkadaşlarına karşı mütevazı kişiliği ile herkesin sevgi ve saygısını kazanan Mustafa Keskin için düzenlediğimiz törene ; Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Kara, Selahattin Onatça, Nedim Büyüknacar, Denetim Kurulu Üyelerimiz Hilal Aksöz, Mustafa Fidan ve yeni Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar ile Bölge Başkanlığı çalışanlarımız katıldı.

Başkanımız Bekir Sütcü, Mustafa Keskin’e özverili ve disiplinli çalışması ile elde ettiği başarılar ve hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi. Başkanımız Sütcü, “Ülkemizin güzide kurumları, deneyimli, birikim sahibi yöneticilerle her zaman ileri gidecektir. Değerli çalışma arkadaşımız Sayın Mustafa Keskin, burada verdiği hizmetlerle her zaman anılacaktır. Kendisine bundan sonraki görevlerinde başarılarının devamını temenni ediyorum” dedi.

Mustafa Keskin ise yaptığı teşekkür konuşmasında, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi ailesi içinde hizmet vermekten mutluluk duyduğunu söyledi. Keskin, verilen hizmetlerin ve elde edilen başarıların tek kişinin eseri olmadığını, burada çok sistemli bir ekip çalışmasının bulunduğunu belirtti.

Ekip olarak yaptıkları tüm hizmetlerde, Yönetim Kurulu'nun desteğini her zaman yanlarında görmenin kendilerine güç ve motivasyon kaynağı olduğunu belirten Mustafa Keskin, “ AOSB gibi güzide bir kurumda hizmet verme fırsatını bana sundukları için başta Sayın Başkanımız olmak üzere tüm Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum. Burada görevimi tamamlamış olmam aranızdan ayrıldığım anlamına gelmiyor. Yine birlikte olacağız, birbirimize güç ve desteğimiz daimidir. Bu güzel organizasyon için de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Veda yemeğimiz, tüm katılımcılarla günün anısını ölümsüzleştirmek amacıyla aile fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Yayın Tarihi: 03/12/2018
Görüntüleme: 639