Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız

Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız

Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız’” ödülü kazanan Bölge Başkanlığımız çalışanları yemekte buluştu

BAŞKANIMIZ SÜTCÜ: "BU BAŞARI HEPİMİZİN"

Türkiye’deki OSB’ler içinde ilk ve tek olan “Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız’” ödülü kazanan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığımız, yönetim ve denetim kurulumuz ve çalışanlarımızın katılımıyla kutlama töreni düzenledi. Başkanımız Bekir Sütcü, başarının ekip ürünü olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

AOSB Başkanlığımızda, Türkiye’deki küçük ve büyük ölçekli şirketlerin mükemmellik yolculuğunda önemli bir misyon üstlenen KalDer’in (Türkiye Kalite Derneği) eğitimlerini tamamlayıp, EFQM (Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı/ European Foundation For Quality Management) denetimlerinden başarıyla geçerek, “Mükemmellikte yetkinlik için tanımlanan 4 yıldız” ödülünün mutluluğunu çalışanlarımızla yaşadık.

AOSB Başkanımız Bekir Sütcü ve yönetim ve denetim kurulu üyelerimiz, Türkiye’de bir ilke imza atarak organize sanayi bölgeleri arasında ilk ve tek olan “Mükemmellikte yetkinlik için tanımlanan 4 yıldız” ödülünün alınmasında emeği geçen başkanlık çalışanlarımızı akşam yemeğinde ağırladı. Özel bir restoranda verilen kutlama yemeğine, Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Başkanvekilimiz Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Kara, Selahattin Onatça, Denetim Kurulu Üyelerimiz Hilal Aksöz ve Mustafa Fidan ile Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin ve başkanlık çalışanlarımız katıldı.

 

TAKIM ÇALIŞMASININ SONUCU

Başkanımız Sütcü, kutlama törenindeki konuşmasında, Bölge Başkanlığımızın elde ettiği başarıda emeği geçen başta yönetim ve denetim kurulu üyelerimiz ile Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin olmak üzere başkanlık çalışanlarımıza ve sanayicilerimize teşekkür etti. Başkanımız Sütcü, “Recognised for Excellence 4 Star (Mükemmellikte yetkinlik 4 yıldız) ödülünü alan Bölge Başkanlığımızın elde ettiği başarının takım çalışmasının güzel sonucu olduğunu söyledi.

 

UYUMLU ÇALIŞMA BAŞARIYI GETİRDİ
Hiçbir başarının tesadüf olmadığını belirten Başkanımız Sütcü, yönetim kurulumuz, denetim kurulumuz, başkanlık çalışanlarımız, paydaşlarımız ve bölgede faaliyet yürüten sanayicilerimizin yakaladığı uyumlu çalışmanın, başarıyı da beraberinde getirdiğini kaydetti.

Başkanımız Sütcü, ‘Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız’ ödülünün sonuç değil, başlangıç olduğunu da belirterek, hedeflerinin ‘Mükemmellikte Süreklilik’ ödülünü almak olduğunu dile getirdi.

 

SERTİFİKAYI SÜTCÜ’YE TESLİM ETTİ

Konuşmaların ardından AOSB Başkanlığımızın en eski çalışanlarından Enerji Müdürlüğümüz Bakım Onarım Amiri Cumali Algın, EFQM Ceo’su Léon Tossaint imzasını taşıyan “Recognised for Excellence 4 Star (Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız) kalite sertifikasını Başkanımız Sütcü’ye teslim etti.

Denetim Kurulu Üyemiz Hilal Aksöz de Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin’e başarının yöneticisi olarak yaptığı başarılı çalışmalardan ötürü teşekkür plaketi verdi.

Yayın Tarihi: 11/12/2017
Görüntüleme: 434