Kadın Sanayicilerimiz Kastamonu Entegre’de Bir Araya Geldi

Kadın Sanayicilerimiz Kastamonu Entegre’de Bir Araya Geldi

Bölgemizde faaliyet gösteren firmaların kadın yöneticilerini bir araya toplayan ve seminerler, eğitimler, söyleşiler ve çeşitli etkinliklerle bilgi paylaşımında bulunmalarını sağlayan Kadın Sanayiciler Platformu üyeleri Kastamonu Entegre’de düzenlenen etkinlikte buluştu.

Kastamonu Entegre toplantı salonunda gerçekleştirilen etkinlikte kadın sanayicilerimiz için, ‘’Türkiye’de Bağımsız Denetim Sistemi ve Bağımsız Denetim Süreci’’ konulu seminer verildi.

Kastamonu Entegre Fabrika Direktörü Ergin Turan’ın, fabrika ve faaliyetler hakkında yaptığı kısa bilgilendirmenin ardından tesis içerisinde bulunan Ürün Tanıtımı Standı ve Ormancılar Fotoğraf Sergisi gezildi.

Konuşmacı olarak Baş Hesap Uzmanı Yeminli Mali Müşavir Mehlika Sultan Ak ‘ın katıldığı toplantıda sanayicilerimize, ‘’Denetim Kavramı, Tanımı, Özellikleri, Türler, Amacı ve Yararları’’, ‘’Türkiye’de Bağımsız Dış Denetim Sistemi’’, ‘’6102 Sayılı Türk Ticarek Kanunu Sonrası Bağımsız Dış Denetim’’, ‘’Kamu Gözetimi Kurumu’’, ‘’Bağımsız Denetime Tabi Olacak Şirketler’’ ve ‘’Bağımsız Denetim Süreci’’ konuları hakkında bilgi verdi.

Kadın sanayicilerimizin yoğun bir ilgiyle dinlediği seminerin sonunda, Baş Hesap Uzmanı Yeminli Mali Müşavir Mehlika Sultan Ak merak edilen soruları da cevapladı.

Yayın Tarihi: 20/12/2019
Görüntüleme: 286