Kadın Sanayicilerimiz Başkanlığımızı Ziyaret Etti

Kadın Sanayicilerimiz Başkanlığımızı Ziyaret Etti

Bölgemizde faaliyet gösteren firmaların üst düzey kadın yöneticileri tarafından kurulan Kadın Sanayiciler Platformu üyeleri Başkanlığımızı ziyaret etti.

Kadın sanayicilerin girişimcilik potansiyellerini artırmak, firmaların mevcut durumları hakkında bilgi almak, sektörlerin nabzını yoklamak için bölge içinde ziyaretler gerçekleştiren platform üyeleri Bölge Başkanlığımız’da Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü ve yönetim kurulu üyelerimiz ile bir araya geldi.

Kadın sanayicilerimiz, yeniden göreve seçilen Yönetim Kurulumuza başarılar diledi. Platform üyelerimiz Kimteks Tekstil İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Ayça Çelik önderliğinde, Abdioğulları Plastik ve Amb. San. A.Ş Finans Şefi Merve Sütcü, Teknopak Ambalaj Sanayi A.Ş. firma yetkilisi Beril BAYKAM PAKSOY, Beta Gıda San. ve Tic. A. Ş. Yetkilisi Fatma UĞUR ERSÖZ, Aslanbaş Çivi ve Tel San. A.Ş. yetkilisi Banu SEZİŞ ve Mazlum Mangtay Boru Sondajcılık İnş.Tar. Ürün. San. Tic. A.Ş. yetkilisi Zehra ARSLANBOĞAN‘nın aralarında bulunduğunu Kadın Sanayiciler Platformu üyelerini; Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Başkan Yardımcımız Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Yusuf Kara, Selahattin Onatça, Denetim Kurulu Üyelerimiz, Hilal Atilla Aksöz ve Mustafa Fidan ağırladı.

 Ayça Çelik, kadın sanayiciler arasında iletişim ve bilgi paylaşımını arttırmak, aynı zamanda firmalarla etkileşim halinde bulunmak için sık sık firma ziyaretleri gerçekleştirdiklerini, bu ziyaretlerin bölge için faydalı olduğunu söyledi. Ayça Çelik, kurulduğu günden bu yana platform destek veren Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü’ye ve Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür etti.

Yayın Tarihi: 04/07/2018
Görüntüleme: 565