Kadın Sanayiciler Platformu Üyeleri Valimiz Mahmut Demirtaş’ı Ziyaret Etti

Kadın Sanayiciler Platformu Üyeleri Valimiz Mahmut Demirtaş’ı Ziyaret Etti

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizdeki kadın sanayicilerimizin oluşturduğu Kadın Sanayiciler Platformu üyeleri Valimiz Mahmut Demirtaş’ı ziyaret etti.

Kadın sanayicilerimizin rekabet gücünü ve kadın istihdamını artırmak, gelecek nesillere daha güzel ve daha temiz bir dünya bırakabilmek amacıyla kurulan AOSB Kadın Sanayiciler Platformumuz etkinliklerine devam ediyor. Kadın Sanayiciler Platformu Üyelerimiz Kimteks Tekstil İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Ayça Çelik önderliğinde Merve Sütcü, Fatma Uğut Ersöz, Kevser Nazik ve Yeliz Kulakoğlu, Adana Valimiz Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Valimiz Mahmut Demirtaş’ın mutluluk ve memnuniyetle karşıladığı AOSB Kadın Sanayiciler Platformu Üyeleri, kuruluş amaçları, faaliyetleri ve hedefleri hakkında bilgiler verdi.

Valimiz Mahmut Demirtaş, kent, bölge ve ülke ekonomisinin gelişimine, istihdamın arttırılmasına önemli katkılar sağlayan sanayicilerin ve iş dünyasının daima yanlarında olacaklarını vurguladı. Kadın Sanayiciler Platformu Üyeleri, Valimiz ile AOSB’nin genel durumu ve kent ekonomisi hakkında değerlendirmelerde bulunup, görüş alışverişi yaptı

Yayın Tarihi: 19/07/2018
Görüntüleme: 457