Futbol Turnuvamız İçin Geri Sayım Başladı

Futbol Turnuvamız İçin Geri Sayım Başladı

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizde (AOSB), sporun birleştirici yönlerini ön planda tutarak, sanayicilerimizle çalışanlarının buluşmasını, kaynaşmasını ve motivasyonlarını sağlamak amacıyla başlattığımız ve geleneksel hale gelen Futbol Turnuvamızın 6’ıncısının kura çekimi 14 Şubat Çarşamba günü gerçekleşecek.

Bu yıl Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu merhum Milli Haltercimiz Naim Süleymanoğu anısına düzenlenecek olan turnuvamızın kura çekimi, 14 Şubat Çarşamba günü saat 14:00’da Bölge Başkanlığımız Seyhan Toplantı Salonu’nda yapılacaktır. 42 Sanayi tesisimizden toplam 504 oyuncunun katılımıyla gerçekleşecek turnuvamızda, tüm takımlara başarılar diliyoruz.

Turnuvamızda, birinci olan takıma; kupa ile oyuncularına birer madalya ve tam altın, ikinci takıma; kupa ile oyuncularına birer madalya ve yarım altın, üçüncü takıma; kupa ile oyuncularına birer madalya ve çeyrek altın hediye edilecek. Bunun yanı sıra, turnuvamızın gol kralı bir adet çeyrek altın ile ödüllendirilecek. En centilmen takıma ise plaket verilerek, bir adet futbol topu hediye edilecek.

Bu arada, aynı gün saat 10:00-16:30 arasında, Bölge Başkanlığımızda sosyal sorumluluk projemiz kapsamında Kızılay’a kan bağışı da gerçekleştirilecek olup, tüm sanayicilerimizi ve çalışanlarını kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz.

Yayın Tarihi: 12/02/2018
Görüntüleme: 646