Finansın kötü yönetilmesi ekonomik krize yol açar

Finansın kötü yönetilmesi ekonomik krize yol açar

ADANA / Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğümüzce, sanayicilerimiz ve çalışanlarına eğitim desteği sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdüren AOSB Akademi’mizde, 2018 yılının son eğitimi, "Her Yöneticinin Bilmesi Gereken Finansal Konular" başlığında gerçekleştirildi.

AOSB Bölge Müdürlüğümüzdeki Ceyhan Salonumuzda düzenlenen ve bölgede faaliyet gösteren firmalarımızın yöneticilerinin katıldığı eğitime konuşmacı olarak uzman Nedim Narlı katıldı. Narlı, finansal yönetimin önemine değinerek başladığı sunumunda, her yöneticinin bilmesi gereken finansal konulara dikkati çekti.

Finansın kötü yönetilmesinin ekonomik kirize yol açacağını vurgulayan Eğitmen Nedim Narlı, sunumunu ; “Yönetimde Yeni Trendler, Finansın Yeni Yönetim Düzenindeki Yeri, Finansal Raporlamada Temel Kurallar, Finans, Muhasebe ve Diğer Departmanlar Arası Entegrasyon, Finansal Raporları Anlamak, Kritik Performans Takibi (Rasyolar), Maliyet Muhasebesine Genel Bakış, İş Kararlarının Finansallar Üzerindeki Etkisi, Tedarik Zinciri Kararlarının Etkisi, Satış ve Pazarlama Kararlarının Etkisi ile Verimlilik Yönetimi” konu başlıkları altında gerçekleştirdi.

Eğitmen Nedim Narlı, sunumunun ardından katılımcılarımızın sorularını da yanıtladı.

Yayın Tarihi: 17/12/2018
Görüntüleme: 385