Enerji ve Arıtma Tesisleri Müdürlerimiz Mühendis Adayları ile Tecrübelerini Paylaştı

Enerji ve Arıtma Tesisleri Müdürlerimiz Mühendis Adayları ile Tecrübelerini Paylaştı

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizin Arıtma Tesisleri Müdürü Emre Ocak ve Enerji Müdürü Serdal Gündüzhan, Çukurova Üniversitesi’nde bu yıl 4’ncüsü düzenlenen ACDC Günleri kapsamında, iş yaşamında meslekleriyle ilgili deneyimlerini öğrencilerle paylaştılar.

Mühendislik öğrencilerinin ufkunu genişletmeyi ve ülke sanayisi için yenilikçi ve gelişimci bir vizyon katmayı hedefleyen ve 2 gün süren 4. ACDC Günleri Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisinde gerçekleştirildi.

IEEE Çukurova Öğrenci Kulübü tarafından tüm mühendislik dallarına hitap edecek şekilde düzenlenen “4. ACDC Günleri”nde, iş dünyası ve öğrenciler bir araya geldi. Alanında tecrübeli mühendisler mesleklerine dair deneyimlerini mühendis adayları ile paylaştı. Bu kapsamda, Bölgemizin Arıtma Müdürü Emre Ocak ve Enerji Müdürü Serdal Gündüzhan yaşamındaki deneyimlerini gençlerle paylaştı.

Arıtma Tesisleri Müdürümüz Emre Ocak, AOSB'mizdeki arıtma sistemleri konusunda bilgi verirken, Enerji Müdürümüz Serdal Gündüzhan, “Sanayide mühendis olmak” konulu sunum yaptı. Katılımcıların sorularını da yanıtlayan Ocak ve Gündüzhan’a öğrenciler, katılımları ve deneyimlerini paylaşımlarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Yayın Tarihi: 10/05/2019
Görüntüleme: 371