Dünyagöz, Makina Mühendisleri Odası ve Adana PTT Başmüdürlüğü ile Protokol İmzaladık

Dünyagöz, Makina Mühendisleri Odası ve Adana PTT Başmüdürlüğü ile Protokol İmzaladık

Kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmet verme misyonuyla hareket eden Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz tarafından bu yönde yaptığı çalışmalara yenileri daha eklendi.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğümüz ile Dünyagöz arasında, Dünyagöz’e bağlı sağlık kuruluşlarında ayakta veya yatarak teşhis, tedavi ve tedavi sırasında yapılacak işlemler ile uygulama esaslarının belirlenmesi ve ödeme şartlarında indirim içeren protokol imzaladı.

Bölge Müdürlüğümüz ile Dünyagöz arasındaki protokol; AOSB Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar ile Dünyagöz Adana Hastanesi Müdürü Yılmaz Haçat tarafından imzalandı.

Yine Bölgemizde faaliyet gösteren firmaların teknik hizmetler ve belgelendirme hizmetlerinden indirimli faydalanmaları amacıyla TMMOB Makina Mühendisleri Odası Adana Şubesi ile protokol imzalandı.

AOSB Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar ve Makina Mühendisleri Odası Başkan Vekili Ümit Galip Uncu tarafından imzalanan protokol kapsamında, AOSB’mizde yer alan firmaların, teknik hizmetler ve belgelendirme hizmetlerinde indirim uygulanacak.

Bir diğer çalışma ise Adana PTT Başmüdürlüğü ile kargo, kurye ve posta hizmetlerinde indirim içeren anlaşma oldu. AOSB Bölge Müdürümüz Ersin AKPINAR ve Adana PTT Başmüdürü Korkmaz Gencer arasında imzalanan protokol sayesinde Bölgemizde yer alan tüm firmalarımız PTT’nin tüm hizmetlerinden indirimli yararlanma fırsatı buldu.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizde yer alan firmaların yararlanabileceği söz konusu indirim tutarlarının detayları web sitemiz duyurular kısmında yer almaktadır.

Yayın Tarihi: 29/07/2019
Görüntüleme: 434