Bölgemizin İngilizce Kursu’nda İkinci Etap Başlıyor

Bölgemizin İngilizce Kursu’nda İkinci Etap Başlıyor

AOSB Bölge Müdürlüğümüzce düzenlenen ve sanayicilerden gelen yoğun talep üzerine devamına karar verilen İngilizce Kursumuzun 2. Etabı için yeni başlayan kursiyerlere seviye belirleme sınavı yapıldı.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğümüz bünyesinde 2014 yılından beri eğitimlerini sürdüren AOSB Akademimizde, sanayicilerden gelen yoğun talep üzerine devamına karar verilen İngilizce Dil Kursu’nun ikinci etabı için seviye belirleme sınavı yapıldı.

Başlangıç, orta ve ileri olmak üzere 3 farklı seviyede açılacak olan sınıflarda eğitim almak için başvuruda bulunan kursiyerlerin seviye belirleme için yapılan yazılı sınav AOSB Seyhan Toplantı Salonumuzda gerçekleşti. Yazılı sınavın ardından kursiyer adayları toplantı salonunda sözlü mülakata tabi tutuldu.

Maksimum 20 kişilik sınıflarda, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler tarafından verilecek kurs için seviye belirleme sınavlarının sonuçlarının açıklanmasının ardından sınıflar belirlenerek, derslere başlanacak.

İngilizce dil seviyelerini ileriye taşımak amacıyla ücretsiz olarak açılan kurs programında katılımcılar; okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerini ileri düzeylere taşıma imkânı bulacak. Bu sayede kursiyerler İngilizce metin yazarken, diyalog kurarken, sunum yaparken, iletişim kurarken yaşayabilecekleri zorlukları ortadan kaldırabilecekler.

Kurs programı haftada 3 gün, 2’şer saat olmak üzere yaklaşık 2,5 ay sürecek. Kurs sonunda başarılı olanlara sertifikaları verilecek.

Yayın Tarihi: 12/09/2019
Görüntüleme: 418