Bölgemizde Yoğun Tempoya “Sanat Dolu” Mola

Bölgemizde Yoğun Tempoya “Sanat Dolu” Mola

Yatırımcıların işlerini kolaylaştıran hizmetlerinin yanı sıra düzenlediği etkinliklerle de moral ve motivasyon sağlayan AOSB’de, “Alo Orası Tımarhane mi? “adlı oyun sahnelendi.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemiz (AOSB), sanayicilerimizin ve çalışanların moral ve motivasyonlarını yükseltecek, yoğun iş temposuna eğlenceli molalar sağlayan etkinliklerine devam ediyor.

Bir şehirde ne varsa yatırımcısının hizmetine sunan, sorunsuz ve kesintisiz üretim için her türlü tedbiri alan AOSB, bu hizmetlerin yanı sıra, düzenlediği sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere de devam ediyor.

AOSB Başkanlığımız Seyhan Toplantı Salonumuzda, sanayiciler ve çalışanlarının yanı sıra bölgede bulunan Özel Meslek Lisesi ve ÇÜ Meslek Yüksek Okulu öğrencileri için tiyatro oyunu sahnelendi.

A. Gösteri Sanatları Merkezi tarafından sahnelenen “Alo Orası Tımarhane mi?” adlı oyun, kahkaha tufanı estirdi. Türk izleyicisinin daha önce örneklerini sinemada izlediği unutulmaz kadrolu “Süt Kardeşler” adlı filmin tiyatroya uyarlaması olan ve bahriyeliler arasında geçen komik diyaloğu konu eden oyun, büyük beğeni topladı.

Yayın Tarihi: 23/04/2019
Görüntüleme: 313