Bölgemizde Yılsonu Değerlendirme Ve Ödül Töreni

Bölgemizde Yılsonu Değerlendirme Ve Ödül Töreni

Başkanımız Bekir Sütcü:

“Her yıl bir önceki yıldan daha iyi ve önde olmalıyız”

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanımız Bekir Sütcü, “Herkes yaptığı işi daha iyi yapmalı, hepimiz de bir önceki yıldan daha iyi ve bir adım önde olmalıyız” dedi.

Son üç yılın kapasite kullanım rekorunu kıran AOSB’mizde, 2017 yılının son değerlendirme toplantısı yapılırken, kıdemli ve başarılı çalışanlarımız da ödüllendirildi. AOSB Başkanlığı Seyhan Toplantı Salonumuzda gerçekleştirilen toplantıya,  OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Kara, Selahattin Onatça, Denetim Kurulu Üyelerimiz Hilal Atilla Aksöz, Mustafa Fidan, Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin, çalışanlar katıldı.

“HEP BİR ADIM ÖNDE OLMALIYIZ”

2017 yılından kesitler bulunduran slayt gösterimi ile başlayan programın açılışında konuşan AOSB Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin ise 2017 yılında gerçekleştirilen çalışmaların sunumunu yaptı. AOSB açısından 2017 yılının oldukça verimli ve başarılı geçtiğini kaydeden Keskin, çalışmaların karşılığını KalDer’in “Mükemmellikte yetkinlik 4 yıldız” ödülü ile aldıklarını ifade etti.

 

“BAŞARI TAKIM ÇALIŞMASININ ESERİ”

Denetim Kurulu Üyemiz Mustafa Fidan da konuşmasında, 2017 yılında elde edilen başarıların takım çalışmasının sonucu olduğuna işaret etti. Fidan, “Başarı, Bölge Müdürümüz, formenlerimiz, şeflerimiz, ustalarımızın başarısıdır. Bu ekiple çalıştığım için gurur duyuyor, aynı istikrarla daha ileriye gideceğimize inanıyorum" diye konuştu.

 

“GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATTIK”

Denetim Kurulu Üyemiz Hilal Atilla Aksöz ise geçtiğimiz yıl güzel çalışmalara imza attıklarını hatırlatarak, “Bölgemizin geldiği noktada hepimizin emeği var. Buna katkı sunanları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

“AOSB ÖRNEK GÖSTERİLİYOR”

Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Onatça, AOSB’nin örnek gösterilen bir organize sanayi bölgesi olduğunu dile getirdi. Onatça, bu başarıda emeği olanları kutladı.

Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Kara ise, 2018 yılının sorunsuz ve başarılarla geçmesini diledi.

 

“VERİMLİ VE BAŞARILI BİR YIL GEÇİRDİK”

Programın son konuşmasını gerçekleştiren Başkanımız Bekir Sütcü, AOSB’nin 2018 hedeflerine de değindi. AOSB’nin başarı grafiği yüksek bir yıl geçirdiğini söyledi. Organize Sanayi Bölgesi olarak Adana'ya ve bölgeye her yıl yeni bir şeyler kattıklarını belirten Başkanımız Sütcü, yükselen grafikte AOSB çalışanlarının büyük emeği olduğunu kaydetti. “İşlerimizi her zaman daha iyi yapmalı, hep bir adım önde olmalıyız.  Biliyorsunuz bu yıl tıpkı geçen yıl olduğu gibi önemli çalışmalar yaptık. Bu çalışmalarımızın mükafatını da kalite belgesi ile aldık. Türkiye Kalite Derneği (KalDer) eğitimlerini geçerek, Türkiye’deki 300 OSB arasında ilk ve tek olan ‘Mükemmellikte yetkinlik 4 yıldız’ ödülünün sahibi olduk. Bu çalışanlarımızın başarısıdır. Önümüzdeki yılda da bir önceki yıla göre daha iyi olacağımıza ve yeni başarılara imza atacağımıza söz vermeliyiz” dedi.

Başkanımız Sütcü, 2018 yılının ülkemize, Adana ve AOSB ailesine sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesi temennisinde bulundu.

BAŞARILI ÇALIŞANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Konuşmalar ve sunumların ardından, çeşitli kategorilerde çalışanlara ödül verildi. AOSB Başkanlığımızdan emekli olan Mahmut Karadağ'a ve sunduğu faydalı öneriler için Harun Yılmaz’a ödülleri Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin tarafından verildi. Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen AOSB Başkanlığımız Geleneksel Bowling Turnuvası'nda şampiyon olan takımın oyuncuları Mustafa Gürgenç, Mehmet Ali Yılmaz, Yakup İlker Özmüş, Sayım Çapar, Fatih Ünalan, Erdal Akmeşe ve Özlem Özgenç ise kupalarını Denetim Kurulu Üyemiz Mustafa Fidan’ın elinde aldı.

Bölge Başkanlığımızda 10 yıllık çalışan Yılmaz Çetin’in ödülünü Denetim Kurulu Üyemiz Hilal Aksöz, 15 yıldır görev yapan Ahmet Alma ve Ahmet Ökten ödülünü Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Onatça ve 20 yıldır görev yapan İbrahim Kaya ödülünü Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Kara’nın elinden aldı.

AOSB Başkanlığı’nda 25 yıldır görev yapan Sami Taşbaş ve Ziya Kazgı ile 2017'nin en başarılı lideri seçilen Fen İmar Müdürümüz Banu Tanrıkulu ve yöneticilik kategorisinde başarılı bulunan İdari İşler Şefimiz Tolga Toybukoğlu’na ödüllerini AOSB Başkanımız Bekir Sütcü verdi. Tanrıkulu ve Toybukoğlu’nu kutlayan Başkanımız Sütcü, başarılarının önümüzdeki yıl da devam etmesi temennisinde bulundu.

Yayın Tarihi: 02/01/2018
Görüntüleme: 630