BÖLGEMİZDE YENİ YIL KUTLAMASI

BÖLGEMİZDE YENİ YIL KUTLAMASI

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizde, yeni yıl nedeniyle kutlama etkinliği gerçekleştirildi.

Seyhan Toplantı Salonumuzda gerçekleştirilen etkinliğimize, AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Kara, Nedim Büyüknacar ve Selahattin Onatça, Denetim Kurulu Üyelerimiz Hilal Aksöz ve Mustafa Fidan, Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar ve çalışanlarımız katıldı.

BAŞKANIMIZIN KONUŞMASI

Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, yaptığı konuşmada, her zaman ileriyi görmek gerektiğini belirterek, “Çok güzel bir organizasyon yapılmış. Öncelikle bunun için değerli arkadaşlarımı kutlamak istiyorum. Sizlerle beraber olmaktan son derece mutluyuz” dedi.

Adana OSB’de 23’ncü yılını doldurduğunu belirten Başkanımız Bekir Sütcü, şöyle devam etti:

“23 yıl geriye dönüp arkaya baktığımda buradan kimler gelmiş kimler geçmiş diye düşünüyoruz. Bizler de bugün varız yarın yokuz. Önemli olan güzel hizmetlerle güzel izler bırakmaktır. Biz bunun gayretindeyiz. Organize Sanayi yönetiminde görev alalı ise 10 yıldan fazla. Buraya her gelenin bir taşı toprağı tuğlası vardır.

Son 6,5 yıl AOSB’mizde Bölge Müdürü olarak görev yapan arkadaşımız Mustafa Keskin bey ile çalıştık. Hakikaten buraya güzel şeyler bıraktı. Huzurlarınızda teşekkür ediyorum, emeklerine sağlık.”

Bölge Müdürlüğüne atanan Ersin Akpınar’ın da çok başarılı olacağına inandığını ifade eden Başkanımız Bekir Sütcü, “Hepimizin ortak amacı burada Adanamıza, Organize Sanayi Bölgemize güzel hizmet yapmak. Akşam evimize gidip yattığımızda gözlerimizi kapayınca güzel hizmetlerimizi düşünebiliyorsak ve bunları yerine getirebiliyorsak ne mutlu bize” diye konuştu.

Başkanımız Sütcü, konuşmasını, “Bu vesile ile daha uzun yıllar beraber olmayı temenni ediyor, yeni yılı ailenizle sağlıklı, mutlu geçirmenizi diliyorum” sözleriyle tamamladı.

Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Kara, “Güzel bir yıl geçirdik. 2019’da hem ülkemiz için hem bizim için hayırlı güzel ve mutlu bir yıl olur inşallah. Yine hep birlikte oluruz. Allaha emanet olun” diye konuştu.

Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Onatça, “Bu güzel etkinliği düzenlediğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Ailenizle nice yeni yıllar geçirmenizi temenni ediyorum. Burada gerek yönetim gerekse çalışanlar olarak güzel bir uyum var. Bu uyum başarıyı getiriyor. Sizlerle beraber olmaktan çok mutluyum hayırlı yıllar olsun” dedi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Nedim Büyüknacar, “Emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni yılı ailenizle, sevdiklerinizle, sağlık ve mutlulukla geçirmenizi temenni ediyor, nice yıllar diliyorum” dedi.

Denetim Kurulu Üyemiz Halil Aksöz, “Hepinize hayırlı mutlu, sevdiklerinizle, ailenizle sağlıkla geçireceğiniz mutlu seneler diliyorum. Gelecek senelerde de inşallah hep birlikte bu kuruma hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağız” dedi.

Denetim Kurulu Üyemiz Mustafa Fidan, düzenlenen etkinliğin kendileri için güzel bir sürpriz olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Hepinizin yeni yılını kutlar, mutlu, sağlıklı yıllar geçirmenizi dilerim. 2019 yılının ülkemize, milletimize, vatanımıza hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan diliyorum. Seneler rüzgar gibi geçiyor, benim buradaki denetim kurulu üyeliğim üçüncü döneminde 9 sene rüzgar gibi geçmiş. Siz genç arkadaşlarıma tavsiyem özellikle şudur; sağlığınıza dikkat edin çünkü en büyük servetimiz sağlığımızdır. Sizler sağlıklı olmadığınız müddetçe ne vatanımıza ne milletimize ne ailenize faydalı olamazsınız. Bölge müdürümüz görevine yeni başladı, kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bütün arkadaşlarımız , müdürlerine şeflerine ve alt elemanlarına kadar fedakarlık içerisinde birlik ve beraberlik ruhuyla çalışmaktadırlar. Bundan dolayı hepsini tebrik ediyor, başalarılarının devamını diliyorum. Bütün arkadaşlarımızın 2019 yılını sağlıklı huzurlu geçirmesini, yeni yılın hayırlara vesile olmasını cenabı Allahtan niyaz ediyorum.”

BÖLGE MÜDÜRÜMÜZ ERSİN AKPINAR

Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar, konuşmasında, 2018’in son günlerinde AOSB ailesine dahil olduğunu anımsatarak, şunları söyledi:

“Kısa sürede çalışanlarımız ve yönetim kurulumuz arasındaki uyum ve pozitif elektrik sayesinde kuruma adapte olmam ve işleyişe vakıf olmam çok uzun sürmedi. Bu güzide kurumda bu güne kadar çok güzel yollar kat edildiğini gözlemledim. İnanıyorum ki tanışma sürecini geçirdiğimiz 2018’in ardında 2019 ve kısmetse gelecek yıllarda da sizlerle geçmişte atılan güzel adımların devamını ve hatta daha fazlasını yapmaya gayret edeceğiz.

Planlarımızı 3 yıllık, 5 yıllık değil Adanamıza, kurumumuza, sanayicilerimize ve çalışanlarımıza katma değer kazandıracak projelerle daha uzun sürelerle belki 25, belki 50 yıllık projeleri hayata geçirmek için birlikte hareket edeceğiz. Tüm bunları başta siz değerli yönetim ve denetim kurulu üyelerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla gerçekleştireceğimize inanıyor ve 2019 yılının tüm AOSB ailesinin sevdikleri ile eşleri ile çocukları ile daha mutlu daha sağlıklı ve her geçen yıldan daha başarılı geçirecekleri bir yıl olmasını temenni ediyorum.”

Konuşmaların ardından, kurumda 10 yılı dolduran İsmail Gümüştop, 15 yılı dolduran Fatih Bozanoğlu ve 20 yılını dolduran Durmuş Ali Polat, ödüllerini Başkanımız Bekir Sütcü ve yönetim kurulu üyelerimizin elinden aldılar.

“İş yapış tarzını geliştirme, kaliteyi arttırma, maliyeti düşürme ve paydaş memnuniyetini arttırma adına yıl boyunca sunulan 180 öneri arasından kabul edilen 28 öneri içinden 4’ünün sahibi olan”

Ayşecan Yürüten’e ise ödülünü Hilal Aksöz verdi.

AOSB Enerji Müdürlüğü birimimizden emekli olan Levent Çetin Gökoğlan’a, Denetim Kurulu Üyemiz Mustafa Fidan teşekkür belgesi verdi.

Ödül töreninin ardından çalışanlara yöneltilen bilmeceler ve alınan eğlenceli cevapları içeren video gösterimi sunuldu.

AOSB çalışanlarımızdan Abdurrahman Karapınar’ın sazı Aysel Eskici’nin ise sesi ile değer kattığı mini konser verildi.

Kutlama töreni, topluca yeni yıl pastasının kesilmesi ve kurumdan emekli olan Levent Çetin Gökoğlan tarafından hazırlanan çiğköfte ve içeceklerin ikramı ile sona verdi.

Yayın Tarihi: 01/01/2019
Görüntüleme: 487