Bölge Müdürlüğümüzde Başarılı Fikirlere Teşekkür Belgesi

Bölge Müdürlüğümüzde Başarılı Fikirlere Teşekkür Belgesi

Yenilikçi ve kurumsal bir OSB olarak, kesintisiz ve sürdürülebilir üretim için, her türlü altyapı ve üstyapı olanaklarını sunan, bu olanakları geliştirmek için her türlü fikir ve öneriyi değerlendiren Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğümüz, fikirlerini faydalı bulduğu çalışanlarını ödüllendirdi.

Gelişim ve değişim için herkesin fikrini açıkça tartışmaya sunabildiği Bölge Müdürlüğümüz’de, düzenlenen törenle önerileri faydalı bulunan çalışanlara teşekkür belgesi verildi.

AOSB Müdürümüz Ersin Akpınar’ın katıldığı törende Finans Şefi Meltem Ölçer, Peyzaj elemanı Harun Yılmaz, Ruhsat ve İzinler Şefi Mimar Levent Cengiz Ayvazoğlu, Halkla İlişkiler ve Eğitim Uzman Ayşecan Yürüten Türkiye’nin güneye açılan kapısı AOSB’mize ve sanayicilerimize faydalı olan önerilerinden dolayı teşekkür belgesine layık görüldü.

Ölçer, Yılmaz, Ayvazoğlu ve Yürüten, teşekkür belgelerini Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar’dan aldılar.

Bölge Müdürlüğümüzde İK Şefi pozisyonunda görev alan Erdem Doğaç ise, AOSB Akademi eğitimlerimiz kapsamında düzenlenen ‘’Personel Bordro ve Özlük İşlemleri’’ eğitiminde, sanayicilerimize ve çalışanlarına verdiği faydalı bilgilerden dolayı teşekkür belgesine layık görüldü. Doğaç da teşekkür belgesini AOSB Müdürü Ersin Akpınar’ın elinden aldı.

Yayın Tarihi: 20/08/2019
Görüntüleme: 424