Bölge Başkanlığımız’da Geleneksel Bayramlaşma Töreni

Bölge Başkanlığımız’da Geleneksel Bayramlaşma Töreni

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığımız’da her yıl olduğu gibi, bu Ramazan Bayramı öncesinde de kutlama ve bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Seyhan Salonumuz’da gerçekleştirilen törene, AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Kara, Nedim Büyüknacar, Denetim Kurulu Üyelerimiz Hilal Aksöz, Mustafa Fidan, Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar, birim amirlerimiz ve çalışanlarımız katıldı.

AOSB Başkanımız Bekir Sütcü, bu bayramda da iç içe olmanın, birlik beraberlik ve dayanışmanın sembolü olan Ramazan Bayramımızı bir kez daha kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Sütcü, bayram vesilesiyle memlektlerine gidecek olanlara trafik kurallarına uymaları konusunda uyarı ve ricada bulundu.

Bayramların, sevgi, kardeşlik, muhabbet ve kucaklaşma günü olduğunu hatırlatan Sütcü, bölgemiz çalılanlarına aileleriyle ve sevdikleriyle huzurlu, afiyetli ve mutlu bir bayram geçirmelerini diledi.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Kara, Nedim Büyüknacar, Denetim Kurulu Üyelerimiz Hilal Aksöz, Mustafa Fidan, Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar tüm personelimizle tek tek bayramlaştı.

Yayın Tarihi: 03/06/2019
Görüntüleme: 358