Arnavutluk’un Ankara Büyükelçisi Gazheli, AOSB’mizi ziyaret etti

Arnavutluk’un Ankara Büyükelçisi Gazheli, AOSB’mizi ziyaret etti

Arnavutluk’un Ankara Büyükelçisi Genti Gazheli, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizi (AOSB) ziyaretinde, AOSB yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü tarafından karşılandı.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, AOSB’miz ile ülkesi arasındaki iş birliği ve ihracatı arttırmayı amaçlayan Büyükelçi Gazheli’ye, bölgemizin kuruluşu, yatırım avantajları ve yeni projelerle ilgili bilgiler verdi.

Türk Sanayisinin Güney’deki Üssü konumunda olan AOSB’mizin, 16 milyon metrekarelik alanda 5 kıtadan yatırımcıların bulunduğu, 440 işletmede yaklaşık 40 bin kişinin istihdam edildiği bir Organize Sanayi Bölgesi olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Sütcü, “yatırımcılarımız için alt ve üst yapısı hazır, sorunsuz bir bölgede metrekaresi 150 TL gibi uygun bir ücretle arsa sahibi olma fırsatı sunuyoruz” dedi.

Arnavutluk’un Ankara Büyükelçisi Genti Gazheli de, AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü’ye verdiği bilgiler ve gösterdiği yakınlık nedeniyle teşekkür ederek, AOSB ve ülkesi arasında iş birliğini ve ihracatı arttırmayı amaçladıklarını ifade etti. Büyükelçi Gazheli, Yönetim Kurulu Başkanımız Sütcü’yü Arnavutluğa davet etti.

Yayın Tarihi: 16/10/2018
Görüntüleme: 301