AOSBmizden “ÇOCUKLARIN GÖZÜYLE SANAYİ” TEMALI RESİM YARIŞMASI

AOSBmizden “ÇOCUKLARIN GÖZÜYLE SANAYİ” TEMALI RESİM YARIŞMASI

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz ve Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde, ilköğretim birinci ve ikinci kademe ile lise öğrencileri arasında düzenlenen “Sanayi” temalı resim yarışmasına başvurular başladı.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzce, sanayi bilincinin çocuk yaşlarda oluşmasına katkı sunmak amacıyla Adana il genelinde ilköğretim birinci ve ikinci kademe ile lise öğrencileri arasında “Sanayi” temalı resim yarışması düzenlendi.

Hedef kitlelerin yaş grupları dikkate alınarak 3 farklı kategoride gerçekleştirilecek yarışma için başvurular 5 Nisan 2019 tarihine kadar okul müdürlüklerine yapılabilecek.

Sulu boya, pastel boya, kuru boya ve yağlı boya gibi her türlü resim ve boya malzemesinin kullanımının serbest olduğu yarışmaya, 25 cm x 35 cm veya 35 cm x 50 cm ölçülerinde, resim kağıdına yapılmış resimlerle katılım sağlanabilecek.

Her öğrencinin tek bir resim ile katılabileceği yarışmada, ilköğretim birinci ve ikinci kademe ile lise kategorilerinde dereceye giren eserler, 2 sanayici, 2 akademisyen, 2 milli eğitim müdürlüğü temsilcisi ve 1 AOSB Bölge Müdürlüğü’nü temsilen toplam 7 kişiden oluşacak jüri tarafından değerlendirilecek. Komisyon 18 Nisan 2019 Perşembe günü AOSB Bölge Müdürlüğü’nde toplanarak dereceye giren eserleri belirleyecek.

ÖDÜL TÖRENİ :

24 Nisan 2019 Çarşamba günü Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz Seyhan Toplantı Salonu’nda saat 14:30’da düzenlenecek programda ödüller sahiplerine dağıtılacak. Her kategoride 1. olan öğrencilere 3.000,00 TL, 2. olan öğrencilere 2.000,00 TL, 3. olan öğrencilere ise 1.000,00 TL değerinde hediye çeki verilecek. Mansiyon ödülü kazanan öğrenciye ise 500, 00 TL değerinde hediye çeki verilecek.

Yayın Tarihi: 03/04/2019
Görüntüleme: 1960