AOSB Proje Ofisimiz, Sanayicinin Öncüsü

AOSB Proje Ofisimiz, Sanayicinin Öncüsü

Sanayicilerimize KOSGEB Destekleri Anlatıldı

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizde (AOSB) faaliyet gösteren Proje Ofisi’nce, sanayicilere KOSGEB desteklerinden nasıl faydalanabilecekleri konusunda bilgi verildi.

Kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmet verme misyonuyla hareket eden Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzün hizmete açtığı Kamu Kampüsü’nde düzenlenen toplantıya, AOSB Proje Ofisi KOSGEB Temsilcimiz Özlem Sakık konuşmacı olarak katıldı.

AOSB’de faaliyet gösteren ve global pazarda yerini almak isteyen firmalara teşvik, hibe ve destek programlarından faydalandırarak özgün ve doğru projeler üretmeleri için arayüz oluşturma misyonu ile hizmet veren AOSB Proje Ofisi KOSGEB Temsilcimiz Özlem Sakık, sanayicilere sundukları hizmetler konusunda bilgi verdi.

Sakık, AOSB Proje Ofisimizin, “Ulusal ve AB programları aracIlIğI ile gerçekleştirilen AR&GE ve inovasyon projeleri, AR&GE / Tasarım Merkezi kurulum ve sürdürme hizmetleri, KOSGEB ve Bakanlık kapsamındaki hibe proje ve destekleri konusunda hizmet prensibi ile faaliyet gösteren bir birim olduğunu vurguladı.

Sanayicilerimize KOSGEB desteklerinden nasıl faydalananilecekleri konusunda bilgi veren Özlem Sakık, katılımcıların sorularını da yanıtladı.

Yayın Tarihi: 04/11/2019
Görüntüleme: 443