AOSB ‘Kariyer Günleri’nde ziyaretçileriyle buluştu

AOSB ‘Kariyer Günleri’nde ziyaretçileriyle buluştu

Türkiye’deki OSB’ler arasında ilk ve tek olan “Mükemmellikte yetkinlik için tanımlanan 4 yıldız” ödülünün sahibi Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemiz (AOSB), Çağ Üniversitesi’nin bu yıl 13’üncüsünü düzenlediği “Kariyer Günleri ve Kariyer Panayırı ” etkinliğine katıldı.

Yerli ve yabancı 500’e yakın işletmede 40 bin kişilik istihdamı, en yeşil fabrikaları, altyapı ve üst yapı yatırımlarıyla Türkiye’deki 300’ü aşkın organize sanayi bölgesi arasında ilk 5’te yer alan Bölgemiz, etkinlik kapsamında Çağ Üniversitesi Yaşar Bayboğan Kampüsü’nde açtığı stantta ziyaretçilere marka değerleri hakkında bilgiler sundu.

Türkiye’de tanınmış çok sayıda işadamı, yazar ve akademisyenin katıldığı ‘Kariyer Günleri’nde AOSB yetkililerimiz, üniversite öğrencileri ile mezunlarının iş ve staj başvuruları konularındaki sorularını cevaplandırdı.

Yoğun ilgi gören organizasyonda katılımcılara işletmelerin elaman tercihinde hangi hususları gözünde bulundurduklarına dair ipuçları verildi. Etkinlikte ayrıca ziyaretçilere Türk sanayisinin Güney’deki üssü Bölgemizi tanıtan broşürler dağıtıldı.

 

Yayın Tarihi: 30/04/2018
Görüntüleme: 699