AOSB

AOSB "EN ÇEVRECİ VE EN YEŞİL OSB" OLMA YOLUNDA

BÖLGEMİZDE ÜÇ YILDA 155 BİN FİDAN DİKİLDİ

Doğal dengenin sağlanması, bireylere temiz, sağlıklı, bol oksijenli hava imkanı sunmasının yanı sıra, çevresindeki toksit ve radyoaktif havayı emmesi gibi sayısız faydaları bulunan ağaçlandırma çalışmalarını öncelikleri arasına alan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığımızca, fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Kara, Denetim Kurulu Üyemiz Hilal Atilla Aksöz, AOSB Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar ve AOSB birim müdürlerimiz ve çalışanlarımızın katıldığı Bölgemiz sınırları içerisindeki Hacı Oğuz Cami civarındaki Park Alanı'nda düzenlenen fidan dikimi etkinliği şenlik havasında geçti.

Başkanımız Bekir Sütcü, “Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Başkanlığı olarak misyonumuz gereği çevreye ve doğaya dost projeler gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. Bu çalışmalarımız neticesinde, 2008 yılında ülke genelindeki tüm organize sanayi bölgeleri içerisinde "En Çevreci OSB" yarışmasında ikincilik ödülü almış bulunmaktayız. En çevreci ve en yeşil organize sanayi bölgesi olma hedefimizden hareketle, Bölgemiz dahilinde son 3 yılda 155.000 adet fidan dikimi gerçekleştirilmiştir” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sütcü, "En Çevreci ve En Yeşil OSB" olmak adına bu yıl da ağaçlandırma çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti

Yayın Tarihi: 06/05/2019
Görüntüleme: 324