AOSB’de Görev Değişimi

AOSB’de Görev Değişimi

Bölge Müdürlüğümüze Ersin Akpınar atandı

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğümüze Ersin Akpınar atandı. AOSB Başkanımız Bekir Sütcü, Bölge Müdürlüğü görevinden ayrılan Mustafa Keskin ve Bölge Müdürlüğümüze atanan Ersin Akpınar ile Adana Valimiz Mahmut Demirtaş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamlarında ziyaret etti.

Başkanımız Bekir Sütcü, Vali Demirtaş’ı ziyaretinde, AOSB Bölge Müdürü olarak önemli çalışmalar gerçekleştiren Mustafa Keskin’in kendi isteği ile görevinden ayrıldığını, Bölge Müdürlüğü’ne yönetim kurulu kararı ile Ersin Akpınar’ın atandığını belirtti.

Vali Demirtaş ise Bölge Müdürlüğü görevinden ayrılan Mustafa Keskin’e verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, yeni Bölge Müdürü Ersin Akpınar’a da başarı dileklerini iletti.

Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar Ankara Üniversitesi’nde Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun olduğunu, son olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda müfettiş olarak görev yaptığını ifade etti.

Başkanımız Bekir Sütcü ile Mustafa Keskin ve yeni Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar, daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü de makamında ziyaret ederek, bir süre sohbet ettiler.

Yayın Tarihi: 23/11/2018
Görüntüleme: 862