AOSB Bölge Müdürlüğümüz, Sanayicilerimizle İletişimi Hızlandıracak AOSB Whatsapp Öneri Hattı Kurdu

AOSB Bölge Müdürlüğümüz, Sanayicilerimizle İletişimi Hızlandıracak AOSB Whatsapp Öneri Hattı Kurdu

Sanayicilerimizle İletişimde Yeni Atılımlar

 

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü olarak; yenilikçi bir OSB olma vizyonuyla yürüttüğümüz projelere bir yenisini daha ekledik.

 

Teknolojiyi etkin biçimde kullanıp kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmetler verme misyonuyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kapsamında; hayatımızdaki yeri ve etkisi gün geçtikçe artan Whatsapp uygulamasını başlattık. Bu sayede sanayicilerimiz, Başkanlığımız ile daha hızlı ve etkin iletişim kurma imkanına kavuşup öneri ve şikayetlerini anında iletebilecekler.

 

Sanayicilerimiz, 0552 500 5454 numaralı Whatsapp iletişim hattından, Bölge Müdürlüğümüze; taleplerini, öneri ve şikayetlerini anlık olarak 7/24 iletebilecekler.

 

Sanayicilerimiz ve bölge çalışanlarımız, Bölge Müdürlüğümüzün kurumsal sosyal medya hesaplarından da güncel bilgilere erişebilecekler.

 

AOSB Bölge Müdürlüğümüz, Twitter’dan, @adanaosb (https://twitter.com/adanaosb) Linkedin’den AdanaOsb (www.linkedin.com/in/adanaosb/ ) Facebook’tan Adana OSB (www.facebook.com/adanaosb/ ) Instagram’dan adanaosb (www.instagram.com/adanaosb/) hesaplarından takip edilebilecek.

Yayın Tarihi: 14/06/2019
Görüntüleme: 557