AOSB Başkanlığımızda bayramlaşma töreni

AOSB Başkanlığımızda bayramlaşma töreni

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığımızda, her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramı öncesinde de kutlama töreni düzenlendi.

Seyhan Salonumuzdaki kutlama törenine, AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Kara, Selahattin Onatça, Denetim Kurulu Üyelerimiz Hilal Atilla Aköz, Mustafa Fidan, Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin ve personel katıldı.

AOSB Başkanımız Bekir Sütcü, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun sembolü Kurban Bayramı’nı bir kez daha kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Dini bayramların, insanlara birbirleriyle olan dargınlıklarını unutturan; sevinç, neşe ve coşkuyu yaşatan müstesna günlerden olduğunu belirten Sütcü, “Bir Kurban Bayramı’na daha milletçe kavuşmanın manevi huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarda, dargınlık ve kırgınlıkları unutup, dayanışma ve yardımlaşmayı artırarak, kardeşlik duygularımızı daha da güçlendirmeliyiz. Özellikle ekonomimize yönelik spekülatif saldırılar yaşadığımız şu günlerde, ülke olarak birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesine her zamankinden fazla ihtiyacımız var. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Sütcü, Bölgemiz çalışanlarına, aileleriyle sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmelerini diledi.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Kara, Selahattin Onatça, Denetim Kurulu Üyelerimiz Hilal Atilla Aköz, Mustafa Fidan ve Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin, daha sonra personelimizle tek tek bayramlaştı.

Yayın Tarihi: 20/08/2018
Görüntüleme: 402