AOSB Başkanlığımız Hikmet Aslan için veda yemeği düzenledi

AOSB Başkanlığımız Hikmet Aslan için veda yemeği düzenledi

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi (AOSB) Bölge Başkanlığımızda 2010-2018 yılları arasında Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunan Ortadoğu Aluminyum Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Aslan için veda yemeği düzenlendi.

Bir restoranda gerçekleştirilen programa, AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Kara, Selahattin Onatça, Mehmet Nedim Büyüknacar, Denetim Kurulu Üyelerimiz Hilal Atilla Aksöz, Mustafa Fidan ve Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin katıldı.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Sütcü, görev süresi içerisinde büyük bir uyumla güzel projelere imza attıkları Hikmet Aslan’a özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Bundan sonra da Aslan’ın birikimlerinden yararlanacaklarını ifade eden Sütcü, “Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan kentimiz ve ülkemize bıraktığımız kalıcı eserlerdir. Biz ülkemizin ekonomik kalkınması için elbirliğiyle daha çok yatırıma, üretmeye ve istihdama devam edeceğiz. Değerli sanayicimiz Hikmet Aslan’a bundan sonraki iş hayatında başarılar diliyorum.” dedi.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü daha sonra günün anısına Ortadoğu Aluminyum Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Aslan’a plaket ve vazo takdim etti.

 

Yayın Tarihi: 28/04/2018
Görüntüleme: 784