AOSB 7. Geleneksel Futbol Turnuvamızda Kupa Sahibini Buldu.

AOSB 7. Geleneksel Futbol Turnuvamızda Kupa Sahibini Buldu.

AOSB FUTBOL TURNUVAMIZIN ŞAMPİYONU KİMTEKS

Her yıl heyecanla beklenen ve nefesler tutularak izlenen Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemiz (AOSB) 7. Geleneksel Futbol Turnuvası’nın galibi Kimteks oldu. Centilmenliğin hakim olduğu turnuvada ikinciliği AFAD alırken, Oğuz Tekstil üçüncülük kupasının sahibi oldu.

Sanayicilerimiz ile çalışanları arasındaki “dayanışmayı ve kaynaşmayı” pekiştirmek amacıyla ParkArena Halı Sahada,8 grup halinde 46 takımın katılımı ile gerçekleşen

Turnuva da final maçları tamamlandı.

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen, centilmenliğin yanı sıra dostluk, kardeşlik ve hoşgörü ortamında gerçekleşen turnuvanın 3 üncülük mücadelesinde Oğuz Tekstil ile Kastamonu Entegre karşılaşırken, Kimteks ve AFAD şampiyonluk için mücadele etti.

Turnuva sonunda Kimteks, AFAD’ı 6-3 mağlup ederek turnuvanın şampiyonu olurken, Oğuz Tekstil ise verdiği kıyasıya mücadele sonunda Kastamonu Entegreyi 4-2 yenerek üçüncülüğü elde etti.

Finalin ardından düzenlenen törende, şampiyonlara ödülleri AOSB Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Kara, Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar ve AOSB Futbol Komisyonu Başkanımız Asım Gül tarafından verildi.

Turnuvamızın şampiyonlarına kupalarının yanı sıra, birinciliği elde eden Kimteks’in tüm oyuncularına tam altın ve madalya, AFAD’ın her oyuncusuna yarım altın ve madalya, üçüncü olan Oğuz Tekstil’in her oyuncusuna çeyrek altın ve madalya verildi.

Turnuvanın en centilmen takımı Koçak Çevre’nin plaketini Koçak Çevre İşletme Müdürü Demet Cavlak Göçer aldı. Gol kralı Yurtiçi Kargo personellerinden Ali Barın’a da bir çeyrek altın ödülü verildi.

Oyuncuların yanı sıra izleyenlerin de büyük heyecan yaşadığı turnuvanın final maçlarını, Adana İl Afet ve Acil Durum Müdürü Gültekin Genç ile kalabalık bir grup izledi.

Yayın Tarihi: 16/04/2019
Görüntüleme: 544