AOSB 7. Geleneksel Futbol Turnuvamızda kupa sahibini buluyor

AOSB 7. Geleneksel Futbol Turnuvamızda kupa sahibini buluyor

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığımızca 7. Si düzenlenen AOSB Geleneksel Futbol Turnuvası’nda yarı final maçları oynandı. Organizasyonda adım adım finale doğru yaklaşılırken heyecan da doruk noktasına ulaşmış durumda.

Sanayicilerimiz ile çalışanlar arasındaki “dayanışmayı ve kaynaşmayı” pekiştirmek amacıyla Huzurevleri Mahallesindeki Park Arena Halı Sahada, 8 grup halinde 46 takımın katılımı ile gerçekleşen turnuvamızda geriye sayım devam ederken, adeta nefesler tutuldu; hangi takımın şampiyon olacağı merakla bekleniyor.

Sporun “dostluk, kardeşlik ve hoşgörü” özelliklerine vurgu yapılan turnuvada tezahüratlarıyla oyuncuları motive eden ailelerde futbol coşkusuna ortak oluyor.

Baştan sona çekişmeli geçen karşılaşmalarda “centilmenlik” duygusunu unutmadan hareket eden oyuncular, “yenerken veya yenilirken” sahada birbirlerini kutlayarak güzel bir tablo oluşturuyor.

8 grupta 46 takımın katıldığı organizasyonda yarı final mücadelesi veren takımlardan Kimteks Oğuz Tekstil’e karşı 2-0, AFAD Kastamonu Entegreye karşı 3-0 galip geldi.

TURNUVANIN ŞAMPİYONU BELLİ OLUYOR

Bu sonuçlarla 14 Nisan 2019 Pazar günü Oğuz Tekstil ve Kastamonu Entegre 3. lük için mücadele verirken, finale kalan Kimteks ve AFAD şampiyonluk maçına çıkacak.

Taraftarın tribünleri doldurması beklenen turnuvanın sonunda ilk 3’e giren takımlara kupa verilecek. Ayrıca; şampiyonluk kupasını kaldıran takımın oyuncuları, birer madalya ve tüm altınla ödüllendirilecek. İkinci olan takımın oyuncuları birer madalya ve yarım altın, üçüncü olan takımın oyuncuları ise birer madalya ve çeyrek altının sahibi olacak. Gol kralının da çeyrek altınla ödüllendirileceği turnuvanın en centilmen takımına ise futbol topu hediye edilecek ve plaket sunulacak.

Yayın Tarihi: 10/04/2019
Görüntüleme: 577