AGİAD’dan Beta ve Alpa’ya Ödül

AGİAD’dan Beta ve Alpa’ya Ödül

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizde  (AOSB) faaliyetlerini yürüten Beta Transformatör “Yılın İnovasyon Ödülü”nü, Alpa İnşaat ise “Hızla Büyüyen Firma Ödülü”nü aldı.

Doğu Akdeniz Bölgesi’nde yayınlanan haftalık ekonomi gazetesi Refleks’in ‘Yılın İnovatif Şirketi’ seçtiği Beta Transformatör’e, Araştırma ve Geliştirme’ye (Ar-Ge) yaptığı yatırımlardan dolayı bir ödül de Adana Genç İşadamları Derneği’nden (AGİAD) geldi. AGİAD’ın bu yıl 7.’sini düzenlediği İş ve Meslek Ödülleri kapsamında “Yılın İnovasyon Ödülü”nü almaya hak kazandı. 

Bölgemizde kurulu Alpa İnşaat ise “Hızla Büyüyen Firma Ödülü’ne layık görüldü.

Alpa İnşaat, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğiyle düzenlenen ‘Türkiye 100 Yarışması’nda, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer almıştı.

 

AGİAD’IN ÖDÜL TÖRENİ

‘Adana’nın Oscarları’ olarak nitelendirilen İş ve Meslek Ödülleri, AGİAD’ın 25. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Sheraton Oteli’nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Beta Transformatör’ün ödülünü Fabrika Müdürü Hakkı Mert Dağsuyu, Alpa İnşaat’tın ödülünü ise Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şah Aba aldı.

Törene, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ ile AOSB Yönetim Kurulu Başkanımızın yanı sıra diğer oda başkanları, STK temsilcileri ve iş dünyasından önemli isimler katıldı.

Yayın Tarihi: 12/10/2017
Görüntüleme: 615