Adana Valisi Demirtaş Bölgemizi Ziyaret Etti

Adana Valisi Demirtaş Bölgemizi Ziyaret Etti

Vali Demirtaş;

“Üreten, istihdam sağlayan

Sanayicimizin yanındayız”

Adana / Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizi ziyaret etti. Her fırsatta firma ziyaretleri gerçekleştirerek moral veren Vali Demirtaş, “ Üreten, istihdam sağlayan sanayicimizin her zaman yanındayız” dedi.

Vali Demirtaş’a, firma ziyaretlerinde; AOSB Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Kara ile AOSB Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar eşlik etti.

İlk ziyaretini tarımsal film, endüstriyel film, baskılı ambalaj film ve torbalar üreten Sepaş Plastik tesislerine gerçekleştiren Vali Demirtaş, Genel Müdür Sacit Acımış’tan firmanın faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı.

Daha sonra Ersoplast tesislerine geçen Vali Mahmut Demirtaş’a ; çöp ve atık torbası üretimi yapan firmanın sahibi Ahmet Ersoy ve Genel Müdür Mehmet Fatih Ersoy, faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Tesisleri de gezerek üretimi yerinde gören Vali Demirtaş, son ziyaretini ise halk sağlığı ilaçları, ilaçlama makinaları, tarımsal mücadele ilaçları, kuş kovucular ve uzun insektisidal etkili cibinlik üreten Expel İlaç üretim tesislerine yaptı.

Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı ve AOSB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Nedim Büyüknacar tarafından karşılanan Vali Demirtaş, tesisleri gezerek, bilgi aldı.

Vali Demirtaş, firma ziyaretlerinin ardından AOSB Başkanlığı binasına geçerek, burada Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Kara ve Bölge Müdürümüz Ersin Akpınar ile toplantı gerçekleştirdi.

Yayın Tarihi: 21/12/2018
Görüntüleme: 380