Adana Valimiz Demirtaş, Bölgemizi ziyaret etti

Adana Valimiz Demirtaş, Bölgemizi ziyaret etti

Adana Valimiz Mahmut Demirtaş, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemizde (AOSB) ziyaretlerde bulundu.

Vali Demirtaş, bölgemizde faaliyet gösteren KYK Yapı Kimyasalları, Arseteks Tekstil ve Limkon Gıda’yı ziyaret ederek, faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Demirtaş’a, bu ziyaretlerinde AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ömer Kaya, Yönetim Kurulu üyelerimiz Yusuf Kara, Selahattin Onatça ve AOSB Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin eşlik etti.

Valimiz Demirtaş, AOSB Başkanlığımıza ziyaretinde, Adana’nın sosyal, kültürel ve ekonomik olmak üzere her alanda çok daha iyi noktalara ulaşması için kentin tüm dinamikleri ile iş birliği yaptıklarını söyledi.

Ekonomik kalkınmada sanayinin önemine değinen ve AOSB’nin, Adana için çok önemli yere sahip olduğunu ifade eden Demirtaş, İstanbul Sanayi Odası'nın, Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması’nda 2017 yılı listesine giren AOSB’deki firmaları da kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü de, Vali Demirtaş’a ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, bölgenin faaliyetleri ve yatırımlarla ilgili bilgiler verdi.

Yayın Tarihi: 23/07/2018
Görüntüleme: 360