Sanayicilerimiz ve Mühendisler Bir Araya Geldi

Bölge Başkanlığımız’da 15. Otomatik Kontrol Seminer ve Sergisi Düzenlendi 

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığımız 1987 yılından bu yana düzenlenen Otomatik Kontrol Seminer ve Sergisine ev sahipliği yaptı. Seminer, Başkanlığımızın Seyhan Salonu’nda düzenlendi.

 15. Otomatik Kontrol Seminer ve Sergisinde; Çözüm Gösterisi, Akademik Bildiri başlıkları

altında toplam 32 ayrı sunum yapıldı. Seminere, Makina Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Hasan Emir Kavi, Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi Başkanı Mehmet Mak, Çukurova Üniversitesi MACTİMARUM Merkezi Müdürü Prof. Dr. İbrahim Deniz Akçalı, Elektrik Mühendisleri Odası Merkez Yönetim Kurulu Saymanı İbrahim Aksöz, TMMOB’ne bağlı odaların temsilcileri, sanayicilerimiz ve çok sayıda davetli katıldı.

AOSB Başkanlığımızın işbirliği ile düzenlenen seminerde, MMO Adana Şube Başkanı Hasam Emir Kavi, EMO Adana Şubesi Başkanı Mehmet Mak, Ç.Ü. MACTİMARUM Merkezi Müdürü Prof. Dr. İbrahim Deniz Akçalı, Makine Mühendisi Sami Demirkıran konuşma yaptı. Konuşmacılar, 15. Otomatik Kontrol Seminer ve Sergisi’nin, modern teknolojik uygulamaların odağında bulunan, otomasyon alanında değişen koşulları, yaşama geçirmek gibi önemli bir kamu görevini yerine getirdiğini belirtti.

Galeri