Kayserili Hemşehrilerinden Başkanımıza Ziyaret

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Adana Kayseri Erciyes Anadolu Kulübü Derneği Başkanı Uğur Büyükkantarcı ve yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti.

Dernek Genel Sekreteri Mahmut Çelik, Başkan Yardımcısı Metin Bulut ve Üye Tahir Şahin’in eşlik ettiği Büyükkantarcı, Başkanımız Bekir Sütcü’ye, derneğe ve Adana’ya yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim etti.

 “FIRSATLARI İYİ DEĞERLENDİRMELİYİZ”

AOSB Başkanımız Bekir Sütcü ve dernek yönetimi, ziyaret sırasında Adana ekonomisi üzerine sohbet etti. Adana sanayisindeki son gelişmeler, kent ekonomisindeki ilerleme ve bundan sonra yapılması gerekenlerle ilgili konuklarına bilgi veren Sütcü, “Şu an içinde bulunduğumuz dönem ve fırsatların iyi değerlendirilmesi halinde, Adana’mızın ekonomisi daha da canlanacaktır. Bu canlanmayla birlikte istihdamda yaşanacak artış, ilimiz ekonomisinin hızlı büyümesine katkı sağlayacaktır” dedi.

BÜYÜKKANTARCI’DAN BİRLİK VURGUSU

Aynı zamanda Adana Ticaret Odası (ATO) Meclis Üyesi olan Dernek Başkanı Uğur Büyükkantarcı ise, ATO’nun da tüm gelişmeleri takip ederek, Adana’nın kalkınması ve insanların refah içerisinde yaşadığı bir şehir haline gelmesi için çalıştığını ifade etti. Bir kentin, insanların huzurlu ve mutlu yaşayabileceği bir yer haline gelebilmesi tüm sivil toplum kuruluşları, mahalli idareler ve mülki idarenin kafa kafaya verip çalışması gerektiğinin altını çizen Büyükkantarcı, “Bu birliktelik, her şeyden önce ülke ekonomisine, sonra ilin kalkınmasına yüzde 100 katkı sağlayacaktır. Bu konuda biz değerli hemşehrimiz Bekir Sütcü Bey’le birlikte hareket edeceğiz. Bunu da Adana’da yaşayan 234 bin Kayserili hemşehrimizin desteği ile yapacağız” ifadelerini kullandı.