AOSB Başkanlığımızdan Adana İnsan Kaynakları Platformu’na Destek

Adana İnsan Kaynakları Platformu Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Başkanlığımızı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü ve Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin’in ev sahipliği yaptığı ziyarette Platform üyeleri ile görüş alışverişinde bulunuldu. Platformun öncülüğünü yapan Adana İŞKUR İş ve Meslek Danışmanı Ergin Koluman ziyaret amaçlarının kurulan bu platformu tanıtmak ve işleyişleri hakkında bilgilendirme yapmak olduğunu belirtti.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü ise, böyle bir platforma ihtiyaç olduğunu dile getirirken insan kaynakları uygulamalarının tüm Adana' ya yayılması gerektiğine değindi. Kobi ve küçük sanayicilere ulaşılması gerektiğini, farkındalık yaratmak için verimli organizasyonlara ağırlık verilmesi gerektiğini önemle vurgulayan Sütcü, ayrıca yapılacak olan tüm organizasyonlara ev sahipliği yapabileceklerini ve bu tür organizasyonu destekleyecek tüm kuruluşlara da ulaşma noktasında üzerine düşenleri yerine getireceğine değindi.

Ayrıca platformun projelerini beklediğini söyleyen Sütcü, başta platformun öncülüğünü yapan İŞKUR İş ve Meslek Danışmanı  Ergin Koluman olmak üzere, Ceva Lojistik İnsan Kaynakları Temsilcisi Sezgin Diz , Zahit Alüminyum İnsan Kaynakları Temsilcisi Serdar Köker, Gündoğdu Okulları İnsan Kaynakları Temsilcisi Ahmet Bahadır Yılmaz, Özgüç Ambalaj İnsan Kaynakları Temsilcisi Damla Şahin Güven,  Abdioğulları Plastik İnsan Kaynakları Temsilcisi Işık Gül ve Bölge Başkanlığımız İnsan Kaynakları Temsilcisi T.Burcu Nargile’ye tebriklerini iletti.